RT0805DRD07191RL
MFR.Part #
RT0805DRD07191RL
JLCPCB Part #
C4321143
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS