RC1210JR-0762RL
MFR.Part #
RC1210JR-0762RL
JLCPCB Part #
C875249
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS