MF0207FRE52-549K
MFR.Part #
MF0207FRE52-549K
JLCPCB Part #
C1744986
Description
-55℃~+155℃ 549kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS