MF0207FRE52-267K
MFR.Part #
MF0207FRE52-267K
JLCPCB Part #
C1743499
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS