MFP50SBRE52-3K48
MFR.Part #
MFP50SBRE52-3K48
JLCPCB Part #
C1770332
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS