RE0201BRE0776K8L
MFR.Part #
RE0201BRE0776K8L
JLCPCB Part #
C5864158
Description
-55℃~+155℃ 50mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS