RT0805WRD07453RL
MFR.Part #
RT0805WRD07453RL
JLCPCB Part #
C1712461
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 453Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS