RE1206DRE0778K7L
MFR.Part #
RE1206DRE0778K7L
JLCPCB Part #
C4187595
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS