RT0201BRE07240RL
MFR.Part #
RT0201BRE07240RL
JLCPCB Part #
C3943704
Description
-55℃~+125℃ 240Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS