AC0805FR-10475KL
MFR.Part #
AC0805FR-10475KL
JLCPCB Part #
C20142630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS