MF0204FRE52-5R23
MFR.Part #
MF0204FRE52-5R23
JLCPCB Part #
C1748438
Description
-55℃~+155℃ 400mW 5.23Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS