POS-50FT-52-33RAA
Extended
Manufacturer
WEC
MFR.Part #
POS-50FT-52-33RAA
JLCPCB Part #
C3529149
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+200℃ 33Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors