RC0603FR-131K5P
MFR.Part #
RC0603FR-131K5P
JLCPCB Part #
C5842369
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS