RT1206WRB0716RL
MFR.Part #
RT1206WRB0716RL
JLCPCB Part #
C4100194
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS