MFR100FRF52-7K5
MFR.Part #
MFR100FRF52-7K5
JLCPCB Part #
C1759923
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS