RT0805DRD0751R1L
MFR.Part #
RT0805DRD0751R1L
JLCPCB Part #
C2126445
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS