MF0204FRE52-270R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0204FRE52-270R
JLCPCB Part #
C1745173
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS