KNP-50JB-52-1R1
MFR.Part #
KNP-50JB-52-1R1
JLCPCB Part #
C1393175
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-40℃~+200℃ 1.1Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS