AC2512FK-0721K5L
MFR.Part #
AC2512FK-0721K5L
JLCPCB Part #
C2135822
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 21.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS