RV1206FR-073K4L
MFR.Part #
RV1206FR-073K4L
JLCPCB Part #
C5880149
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS