KNP7WSJB-91-3R9
MFR.Part #
KNP7WSJB-91-3R9
JLCPCB Part #
C1401897
Description
-40℃~+200℃ 3.9Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS