RSF300JT-91-910R
MFR.Part #
RSF300JT-91-910R
JLCPCB Part #
C1396271
Description
-55℃~+155℃ 3W 910Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS