AHA50AJB-160R
MFR.Part #
AHA50AJB-160R
JLCPCB Part #
C1568027
Description
160Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS