KNP7WSJB-91-3R3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP7WSJB-91-3R3
JLCPCB Part #
C1401910
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 3.3Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS