KNP5WSJR-52-5R6
MFR.Part #
KNP5WSJR-52-5R6
JLCPCB Part #
C1775849
Description
-40℃~+200℃ 5.6Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS