NKN5WSFR-73-1R4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN5WSFR-73-1R4
JLCPCB Part #
C19587901
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1.4Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ Plugin,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS