AHA25AFB-18R7
MFR.Part #
AHA25AFB-18R7
JLCPCB Part #
C1568257
Description
18.7Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS