KNP400JR-52-12R
MFR.Part #
KNP400JR-52-12R
JLCPCB Part #
C1769343
Description
-40℃~+200℃ 12Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS