RV2010JK-07560KL
MFR.Part #
RV2010JK-07560KL
JLCPCB Part #
C6669121
Description
-55℃~+155℃ 560kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS