HHV1WSJT-73-2M4Y
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-2M4Y
JLCPCB Part #
C1395088
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS