KNP400JB-73-200R
MFR.Part #
KNP400JB-73-200R
JLCPCB Part #
C1397612
Description
-40℃~+200℃ 200Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS