AF0805FR-07169KL
MFR.Part #
AF0805FR-07169KL
JLCPCB Part #
C7071284
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS