RSF5SSJT-73-300R
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-300R
JLCPCB Part #
C3538233
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS