KNP300JB-73-3R3
MFR.Part #
KNP300JB-73-3R3
JLCPCB Part #
C3351162
Description
-40℃~+200℃ 3.3Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS