KNP300JR-73-0R47
MFR.Part #
KNP300JR-73-0R47
JLCPCB Part #
C1774527
Description
-40℃~+200℃ 3W 470mΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS