PE2512FKE070R033Z
MFR.Part #
PE2512FKE070R033Z
JLCPCB Part #
C20160623
Description
1W 33mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS