KNP300JB-52-13R
MFR.Part #
KNP300JB-52-13R
JLCPCB Part #
C1394060
Description
-40℃~+200℃ 13Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS