RE1206FRE0769R8L
MFR.Part #
RE1206FRE0769R8L
JLCPCB Part #
C4136981
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS