KNP200JR-52-11R
MFR.Part #
KNP200JR-52-11R
JLCPCB Part #
C1777468
Description
-40℃~+200℃ 11Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS