AA1218JK-0739RL
MFR.Part #
AA1218JK-0739RL
JLCPCB Part #
C1695751
Description
-55℃~+155℃ 1W 39Ω 50V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS