KNP200JR-52-16R
MFR.Part #
KNP200JR-52-16R
JLCPCB Part #
C1764432
Description
-40℃~+200℃ 16Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS