KNP200JB-52-0R2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP200JB-52-0R2
JLCPCB Part #
C1392283
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 200mΩ 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS