KNP200JT-73-1R3
MFR.Part #
KNP200JT-73-1R3
JLCPCB Part #
C1393970
Description
-40℃~+200℃ 1.3Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS