AA1218FK-07237RL
MFR.Part #
AA1218FK-07237RL
JLCPCB Part #
C1702037
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS