RC1206FR-0710R5L
MFR.Part #
RC1206FR-0710R5L
JLCPCB Part #
C488611
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS