KNP1WSJR-52-1R5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP1WSJR-52-1R5
JLCPCB Part #
C1753686
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-40℃~+200℃ 1.5Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS