KNP500JT-91-560R
MFR.Part #
KNP500JT-91-560R
JLCPCB Part #
C1402476
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 560Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS