SMDJ54CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMDJ54CA/TR7
JLCPCB Part #
C3712286
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 34.4A 3kW 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS