KNP100FR-52-8R2
MFR.Part #
KNP100FR-52-8R2
JLCPCB Part #
C1780332
Description
-40℃~+200℃ 1W 8.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS