FKN2WSFR-73-6R2
MFR.Part #
FKN2WSFR-73-6R2
JLCPCB Part #
C1773164
Description
-40℃~+155℃ 2W 6.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS